Priebeh kúpy

AKÝ BÝVA POSTUP, KEĎ SI NIEČO VYBERIETE?

 • Zavoláte alebo si obhiadku urobíte online.
 • Hovoríme Slovensky, Maďarsky, Anglicky a trošku aj Nemecky.
 • Ku každému autu dávame aj “carvertical”, ani my nekupujeme mačku vo vreci, prosíme, pýtajte si protokol mailom, neplaťte zbytočne ešte raz, pošleme Vám to.
 • Budete mať veľa otázok, určite Vám na aspoň 99% z nich zodpovieme.
 • Auto, ktoré Ste si vybrali, bude pripravené.
 • Aj keby pršalo a bola by zima, tma, Vám nebude. Stačí sí obhliadku “zabookovať” do showroomu. Neodporúčame prísť “len tak”, to auto môže byť už predané, alebo zarezervované…
 • Auto si môžete dôkladne prezrieť ako dlho len chcete. Samozrejme, ak si chcete zobrať vlastného mechanika s diagnostikou, žiadny problém s tým nemáme.
 • Na aute sa “povinne preveziete”, nebudete ho len pozerať, ale šoférovať.
 • Dáte si kávu, alebo…,
 • Pokiaľ OK, ideme do kancelárie, ak nie, skúsime možno iné auto, alebo sa jednoducho rozlúčime. Pozor, cca 30% zákazníkov si na naše odporúčanie zvolí iné auto!
 • Pripravíme Vám ponuku financovania, ak bez, platiť viete prevodom, v hotovosti, ak máte aj inú banku, stačí potvrdenie o prevode a môžete odísť.
 • Určite Vám ponúkneme možnosť predlĺženej záruky na auto, áno, môže mať aj desať rokov, avšak podmienky záruky ako pri novom aute sa u nás v 96%-ách vždy využijú…
 • Samozrejme Vám bude ponúknuté veľmi výhodné poistenie. Povinné, havarijné, minihavarijné. 16 rokov tieto poistky robíme a poznáme, máme potrebu  sa o Váš nastávajúci majetok starať čo najlepšie. Povinné to však samozrejme nie je. Ak si to urobíte individuálne, žiaden problém.
 • Každé naše auto má v cene aj slovenský techničák, novú kontolu originality, platnú STK a EK. Akonáhle sa rozhodnete pre kúpu vozidla, ihneď to začneme riešiť. Kontrola originality má platnosť len 15 dní, preto ju nerobíme dopredu.
 • Podpíšme faktúru, kúpnu zmluvu, preberací protokol, prípadne poistky.
 • Zatlačíte enter, alebo prepočítame hotovosť (v tomto prípade sa následne vloží presná suma na náš účet, obdržíte z banky doklad o vklade aj s presnými dátami).
 • Dostanete nejaké kvalitné pozornosti podniku 🙂
 • A môžete ísť domov s novým autom, od obhliadky, najskorej do 15 min s našimi zadarmo zapožičanými prepravnými značkami domov. Na ďalšie mnohé otázky ohľadom ovládania a pod., veľmi radi, je jedno ako dlho, zodpovieme a vyhovieme.
 • Na požiadanie vybavíme kyticu k autu, alebo čo si len budete priať, za 16 rokov to už bolo všeličo…, minimálne Vám urobíme peknú fotku s novým autom na pamiatku. 🙂
 • Potom nám len jednoducho poštou zašlete prepravné značky, kópiu Vášho nového techničáku na našu adresu a budeme radi, ak nás odporučíte kamarátom.
 • A povinne sa o auto musíte starať, možno sa k nám opäť vráti a my špatné auto predsa nechceme!
  “sme v podstate rodinná firma, u nás sa budete jednoducho cítiť ako doma”

EXKLUZÍVNA OBHLIADKA U VÁS DOMA

Ponúkame aj exkluzívnu službu, kde prídeme s autom k Vám na obhliadku v rámci celého Slovenska. 

Je to exkluzívna služba, ktorá je vynikajúca v prípade, že nemáte čas, možnosti alebo sa Vám nechce cestovať kvôli obhliadke a už ste si svoje auto vybrali. 

Postup služby:

 1. Rezervujte si „Dovoz ku Vám“ prostredníctvom nášho vyplniteĺného formuláru, stlačte v menu „REZERVÁCIA TERMÍNU“
 2. Uveďte všetky informácie a my Vám následne pošleme informácie k úhrade zálohy 200€
 3. Následne prídeme s autom až k Vám, záloha Vám bude plne odpočítaná z konečnej ceny auta pri predaji. Služba je teda bezplatná a záloha slúži len ako ochrana proti špekulantom.

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI

POMÔŽE VÁM NÁJSŤ DOKONALÉ AUTO

Palino K
Palino KZÁKAZNÍK
Read More
..bol som, videl som, vyskúšal som, dohodli sme sa, kúpil som. 😉 Dobrý prístup, ústretovosť, trpezlivosť a férove jednanie. Z mojej strany spokojnosť. Nemám výhrady. 👍 Odporúčam.
Maddog
MaddogZÁKAZNÍK
Read More
kupoval som u nich passat, vsetko prebehlo v poriadku.... prisli sme sa na auto pozriet a vyzeralo ako nove, skusobna jazda uplne super, vsetko ukazali vysvetlili aj malu zlavu dali.... ked dalsie auto tak zas od nich
Boris N.
Boris N.ZÁKAZNÍK
Read More
Vyuzil som dovoz konkretneho mnou vybraneho auta z nemecka a vsetko prebehlo na 100% Odporucam.
Valecek
ValecekZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Najlepší autobazár a predajca s akým som mal doposiaľ skúsenosť. Napriek tomu, že momentálne neponúkal typ vozidla, o aké som mal záujem mi poskytol kompletný servis a sprostretkovanie vyhľadania, preverenia, kompletnej kontroly, dovozu a prihlásenia vozidla.
Mário
MárioZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Od pána Zsoltiho sme si prednedávnom zadovážili už v poradí druhé vozidlo .. prvé sme kúpili asi pred tromi rokmi a najazdili okolo 45000 kilometrov.. s autom nebol žiadny problém, žiadne skryté vady.
Štefan
ŠtefanZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Predajca na veľmi vysokej úrovni. Väčšina predajcov by sa mala od daného pána učiť prístupu k zákazníkovi. Skromný, milý, ochotný a ústretový predajca. Veľmi príjemne sme boli prekvapení!!! Fakt klobúk dole.
Tomáš
TomášZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Auto kúpené, veľmi milý a seriózny prístup k zákazníkovi, môžem len doporucit
Lojkovic
LojkovicZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Kúpa - Mercedes SLC - auto zodpovedalo popisu a fotkám, žiadne nepríjemné prekvapenie. Naviac pekný autobazár s peknými autami a príjemným predajcom. Pokiaľ hľadáte také auto, ktoré má tento bazár v ponuke, rozhodne odporúčam navštíviť.
Pop
PopZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Krasna audi RSQ3 nieco take sa len tak na cestach nevidi, osobne som nikdy nevidel na nasich cestach nieco taketo behat, pekne, rodinne, s krasnym a dokonalym 5 valcovym motorom ktory nikdy nesklame ako aj po uprave, inak hlavne som chcel podotknut ze nova RSQ3 bude zas s 5 valcovym motorom, spekulovalo sa o V6 TFSI ale nakoniec ostali pri legendarnom 5valci uz sa testuje na Nurburgingu
Previous
Next