Poistenie a financovanie

Poistenie

Poistenie vozidiel ponúkame ako súkromným osobám, tak aj firmám. Jedná sa o povinné zmluvné poistenie (PZP) a havarijné poistenie (KASKO), či špeciálne pripoistenie (GAP). Spolupracujeme so všetkými poisťovňami, preto si klient môže sám vybrať, kde bude mať vozidlo poistené.

Špeciálne, výhodné poistenie ponúkame každému, kto si zakúpi vozidlo u nás.

Našich klientov sa snažíme vždy zvýhodniť, ponúkame najlepšie možné sadzby, vždy k spokojnosti našich zákazníkov už 16 rokov.

V prípade záujmu nás kontaktujte a pripravíme Vám ponuku presne na mieru.

Vaše vozidlo

Držiteľ vozidla

Financovanie

K nezáväznej ponuke financovania:

V prípade fyzickej osoby si pripravte:
občiansky a vodičský preukaz, pracovná zmluva, 3 posledné výplatné páska, 3 výpisy z účtu – tieto podklady nám pošlete len v prípade, ak už budeme konkrétne riešiť financovanie. K ponuke to nie je potrebné ešte posielať.

V prípade právnickej osoby, firmy si pripravte:
Výpis z obchodného registra, alebo živnostenský list, občiansky a vodičský preukaz konateľa, môže byť dožiadanie lízingovou spoločnosťou o kompletné daňové priznanie z predchádzajúceho zdaňovacieho obdobia danej firmy- tieto podklady nám pošlete len v prípade, ak už budeme konkrétne riešiť financovanie.

K ponuke to nie je potrebné ešte posielať.

Financovanie
Pokiaľ beriete auto na firmu, ičo banka potrebuje aby sme Vám urobili ponuku
S 0% akontáciou financovanie neriešime nakoľko je preplatenie úveru extrémne vysoké , s 10% akontáciou prechádza financovanie pri dostatočnom príjme fyzickej osoby, alebo dostatočnom obrate firmy

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI

POMÔŽE VÁM NÁJSŤ DOKONALÉ AUTO

Palino K
Palino KZÁKAZNÍK
Read More
..bol som, videl som, vyskúšal som, dohodli sme sa, kúpil som. 😉 Dobrý prístup, ústretovosť, trpezlivosť a férove jednanie. Z mojej strany spokojnosť. Nemám výhrady. 👍 Odporúčam.
Maddog
MaddogZÁKAZNÍK
Read More
kupoval som u nich passat, vsetko prebehlo v poriadku.... prisli sme sa na auto pozriet a vyzeralo ako nove, skusobna jazda uplne super, vsetko ukazali vysvetlili aj malu zlavu dali.... ked dalsie auto tak zas od nich
Boris N.
Boris N.ZÁKAZNÍK
Read More
Vyuzil som dovoz konkretneho mnou vybraneho auta z nemecka a vsetko prebehlo na 100% Odporucam.
Valecek
ValecekZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Najlepší autobazár a predajca s akým som mal doposiaľ skúsenosť. Napriek tomu, že momentálne neponúkal typ vozidla, o aké som mal záujem mi poskytol kompletný servis a sprostretkovanie vyhľadania, preverenia, kompletnej kontroly, dovozu a prihlásenia vozidla.
Mário
MárioZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Od pána Zsoltiho sme si prednedávnom zadovážili už v poradí druhé vozidlo .. prvé sme kúpili asi pred tromi rokmi a najazdili okolo 45000 kilometrov.. s autom nebol žiadny problém, žiadne skryté vady.
Štefan
ŠtefanZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Predajca na veľmi vysokej úrovni. Väčšina predajcov by sa mala od daného pána učiť prístupu k zákazníkovi. Skromný, milý, ochotný a ústretový predajca. Veľmi príjemne sme boli prekvapení!!! Fakt klobúk dole.
Tomáš
TomášZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Auto kúpené, veľmi milý a seriózny prístup k zákazníkovi, môžem len doporucit
Lojkovic
LojkovicZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Kúpa - Mercedes SLC - auto zodpovedalo popisu a fotkám, žiadne nepríjemné prekvapenie. Naviac pekný autobazár s peknými autami a príjemným predajcom. Pokiaľ hľadáte také auto, ktoré má tento bazár v ponuke, rozhodne odporúčam navštíviť.
Pop
PopZÁKAZNÍK
Read More
Som s predajcom spokojný Krasna audi RSQ3 nieco take sa len tak na cestach nevidi, osobne som nikdy nevidel na nasich cestach nieco taketo behat, pekne, rodinne, s krasnym a dokonalym 5 valcovym motorom ktory nikdy nesklame ako aj po uprave, inak hlavne som chcel podotknut ze nova RSQ3 bude zas s 5 valcovym motorom, spekulovalo sa o V6 TFSI ale nakoniec ostali pri legendarnom 5valci uz sa testuje na Nurburgingu
Previous
Next