Nissan Leaf Tekna

14,166€ bez DPH

16,999€

Maximálna výbava Tecna, Adaptívny tempomat, Bezkľúčový vstup a štart, Full LED svetlomety, Bose Sound system, Pilot Assist, Vyhrievaný volant, Vyhrievané predné i zadné sedadlá, Apple Carplay, Android Auto, Predné i zadné parkovacie senzory, Zadná parkovacia kamera a mnoho ďalšieho..
Nissan Leaf s najvyššou výbavou Tecna v nádhernej červenej perleťovej metalíze, ktorá zahŕňa adaptívny tempomat, vyhrievaný volant, ako aj predné a zadné vyhrievané sedadlá. Auto, pochádzajúce od prvého majiteľa, ponúka možnosť odpočtu DPH a zároveň poskytujeme atraktívne možnosti financovania priamo u nás. Aktuálne je dostupné na sklade a pripravené na okamžitý odber. Batéria je stále v záruke na niekoľko ďalších rokov. Tento elektromobil je ideálny na kúpu pre firmy, ktoré sú platcami DPH a majú možnosť nabíjať vozidlo doma. Možnosť kúpy s 20% akontáciou, mesačná splátka vo výške sumy, ktorú by ste inak minuli na benzínovú stanicu. Po dvoch rokoch si uvedomíte, že vozidlo vás v konečnom dôsledku vyšlo skoro zadarmo. Žiadna výmena oleja, žiadne turbo, len čistá a efektívna jazda. Príďte sa presvedčiť a vyskúšajte si jazdu elektromobilom. Radi vám všetko vysvetlíme a poradíme, pretože elektromobilita je našou vášňou! Máme 3 ks na sklade okamžite k odberu! Všetky sú krásne, ale prvý si vždy vie vybrať:)
ABS
Parkovacia kamera
Parkovacie senzory
Svetelný senzor
Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
Tónované sklá
Vyhrievané sedačky
Vyhrievané zrkadlá
Vyhrievaný volant
Welcome light

Chcete skúšobnú jazdu? Rezervujte si termín!

Zsolt Čery

Telefón

mail

Registračný poplatok: 33€

TECHNICKÉ ÚDAJE

Nissan

Leaf

Hatchback

SJNFAAZE1U0068138

Automatická bezstupňová

Elektromotor

Predný

Vínová tm.

12/2019

Mohlo by sa vám páčiť

Nissan Leaf Tekna

16,999€

14,166€ bez DPH

Chcete skúšobnú jazdu? Objednajte sa!

Registračný poplatok: 33€

Parkovacia kamera
Parkovacie senzory
Svetelný senzor