BMW X5 xDrive40i mHEV A/T

83,250€ bez DPH

99,900€

Airbagy pre vodica a spolujazdca, Alarm s dialkovím ovládaním, Asistent brzdenia, Asistent parkovania, Asistent pozornosti, Automatická Steptronic prevodovka, Automatická kontrola tlaku v pneumatikách, Automatické ovládanie vrchnej casti zadných dverí (spodná cast ovládaná manuálne), BMW Live Cockpit Professional, Brzdové svetlomety s odstupnovanou intenzitou, Deaktivácia airbagu spolujazdca, Držiak na CD, Dynamická kontrola stability (Dynamic Stability Control – DSC), Dynamická kontrola trakcie (DTC), Elektronický snímac hladiny oleja, Filter pevných castíc, Hlavové airbagy pre prvý a druhý rad sedadiel, Kolenná opierka integrovaná v centrálnej konzole, Kryty spätných zrkadiel v prevedení Cerium Grey, Kryty spätných zrkadiel vo farbe vozidla, LED svetlomery, LED zadné svetlá, Legal Emergency Call, Legal Emergency Call (núdzové volanie), Multifunkcný volant, Ochrana pred bocným nárazom, Operadlá zadných sedadiel sklopné a delené 40:20:40, Ozdobná predná mriežka chladica v Pearl Chrome prevedení, Pasívny systém ochrany chodcov, Podlaha batožinového priestoru s odkladacím priestorom, Podsvietené prahové lišty s oznacením BMW, Predné a zadné brzdy s vnútorným chladením, Predné olemovanie mriežky chladica vo vysokolesklom chrómovom prevedení, Protiblokovací systém brzd (ABS), Senzor nárazu, USB audio rozhranie, USB porty, Varovanie Light-on, Vyhrievané dýzy ostrekovaca, Výškovo a pozdlžne nastavitelný volant, Welcome light, Športové predné sedadlá, Športový kožený volant, M-sportpacket, farba Manhattan metallic, koža merino tartufo individual, alcantara strop, panorama, Driving assistent professional – všetky asistenčné systémy. swarovski, head-up, vetrané sedadlá a mnoho ďalšej vývavy – viď foto.
Superponuka, nové vozidlo, nikdy nestriekané, bez poškodenia. Nádherná farba Manhattan metallic, koža merino tartufo individual, alcantara strop. Skladom, ihneď k odberu. Prečo ZSOLTICARS? — auto vyzerá v skutočnosti presne ako v inzeráte, máme ho skladom — financovanie, ktoré ponúkame je najvýhodnejšie, ako len vieme, každému na mieru, vypýtajte si ponuku! — ponúkame identické podmienky poistenia PZP, HP ako na naše vlastné auto, dokonca aj minihavarijné poistenie, už 17 rokov — garantujeme skutočné kilometre a pôvod — v cene nová KO, STK, EK a slov. TP — v našom servise sme ho prezreli, krásne vyriadili. — možnosť dokúpenia plnej záruky na pol až 3 roky za fakt nízku cenu — sme autobazárom roka 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021 v Banskobystrickom kraji — we speak English, beszélünk Magyarul.
ABS
Strešné okno
Strešný nosič
Svetelný senzor
Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
Ťažné zariadenie
Tempomat
Tónované sklá
TV,LCD panel
Vyhrievané sedačky
Vyhrievané zrkadlá
Vyhrievaný volant
Welcome light

Chcete skúšobnú jazdu? Rezervujte si termín!

Zsolt Čery

Telefón

mail

Registračný poplatok: 2214€

TECHNICKÉ ÚDAJE

BMW

X5

SUV / Off-road

7.7 l

WBACR610909P41440

8-st. automatická

Benzín

Zelenošedá tm.

1/2023

Mohlo by sa vám páčiť

BMW X5 xDrive40i mHEV A/T

99,900€

83,250€ bez DPH

Chcete skúšobnú jazdu? Objednajte sa!

Registračný poplatok: 2214€

Strešné okno
Strešný nosič
Svetelný senzor